ini_set('display_errors', 0); Wkręty do tarasu | Wkręty tarasowe

Wkręty do tarasu | Wkręty tarasowe


Dostępne w tej kategorii wkręty tarasowe stosowane są do mocowania desek na legarach stanowiących podstawę konstrukcji powstającego tarasu. Ze względu na charakter zastosowanego drewna, jego rodzaj, twardość oraz inne właściwości występują różne rodzaje mocowań. Wkręty do tarasu przeznaczone do miękkich rodzajów drewna takich jak sosna, cedr czy świerk mają inną budowę i właściwości niż te przeznaczone do desek twardych, czy wykonanych z egzotycznych gatunków drzew. Dlatego należy przed zakupem sprawdzić zarówno rodzaj deski, jak i elementów mocujących.

Wkręty tarasowe najczęściej wykonywane są ze stali nierdzewnej, ponieważ narażone są na stałe działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz latem, czy też śnieg zimą. Zastosowanie tego rodzaju materiału zapobiega korozji i sprawia, że wkręty do tarasu utrzymują swoje właściwości, a co za tym idzie także estetyczny wyglądu całego tarasu lub innej konstrukcji, w której zostały one użyte. Prawidłowe umiejscowienie wkrętów zapobiega wypaczaniu oraz odkształcaniu się desek, a co za tym idzie, wpływa na trwałość całej konstrukcji.

Wkręty tarasowe


Wkręty tarasowe skonstruowane zostały w taki sposób, by ich montaż w desce by jak najmniej inwazyjny i nie powodował trwałych uszkodzeń. Specjalnie zaprojektowane małe główki oraz pokrycie całej powierzchni powłoką ułatwiającą osadzanie w drewnie zapewnia łatwe i szybkie stawianie nawet dużych tarasów. Znacznym ułatwieniem jest także możliwość wyboru najodpowiedniejszego rozmiaru, gdyż wkręty do tarasu dostępne są w kilku długościach. Akcesoria te posiadają samo wiercący wierzchołek, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze wykonywanie nawierceń w deskach oraz w legarach, na których deski mają zostać umieszczone.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest możliwość zakupu tego rodzaju elementów w kolorze drewna, dzięki czemu nie będą się one odznaczać na powierzchni desek tarasowych, czy też innych konstrukcji takich jak płoty, fasady oraz inne drewniane elementy. Niewątpliwym plusem jest także bardzo atrakcyjna cena, w jakiej oferowane są przez nas wkręty do tarasu. Pozwala to na swobodne z nich korzystanie bez obawy o nadwyrężenie budżetu przeznaczonego na materiały eksploatacyjne.

Wszystkie oferowane przez nas wkręty tarasowe pochodzą od renomowanych producentów i wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Dlatego też stworzone przy ich użyciu konstrukcje będą trwałe, solidne i bezpieczne, a korzystanie z tarasu stanie się przyjemnością, z której będzie można korzystać przez wiele lat, bez potrzeby napraw.