ini_set('display_errors', 0); Deski tarasowe

Deski Tarasowe


Drewno jest wykorzystywane do wykończeń wnętrz od setek lat. Przez ten czas ludzie uczyli się jak najlepiej je obrabiać, konserwować i użytkować. Drewniane elementy wykończeniowe w domach i na zewnątrz ewaluowały, aż do dnia dzisiejszego i możemy być pewni że to nie koniec ich ewolucji. Dziś drewno w wykończeniach wykorzystuje się najczęściej w elementach takich jak: deska tarasowa, deska podłogowa, deska elewacyjna, deska odbiciowa, boazeria, listwy przypodłogowe i wiele innych.

Tartak MABOR: Deska tarasowa z drewna krajowego (sosna, modrzew) Tartak MABOR: deska tarasowa z drewna egzotycznego (bangkirai) Tartak MABOR: deska podłogowa z litego drewna (dąb).
W związku ze zwiększającym się popytem pojawiają się coraz to nowsze wyroby drewnopochodne lub drewnopodobne jak panele podłogowe czy deski tarasowe wykonywane z materiałów sztucznych (PCV). Spowodowane jest to zazwyczaj niższą ceną, ale co za tym idzie niższą wytrzymałością, gorszymi właściwościami oraz zazwyczaj gorszym wyglądem. W końcu żaden sztuczny materiał nie wygląda jak naturalna, drewniana deska podłogowa czy deska tarasowa.

Przyjemność obcowania z drewnem zastosowanym w wykończeniu domu jest niepowtarzalna. Deska podłogowa nadaje pomieszczeniu ciepły charakter, przyjazny człowiekowi i rodzinnemu ognisku. Deska tarasowa spowoduje, że z pozoru duży taras przestanie wyglądać ciężko w ogrodzie. Dzięki drewnu otaczającemu go w ogrodzie stanie się jego integralną częścią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na deski tarasowe i deski podłogowe z litego drewna: