A A A

Skład tarcicy | Tarcica sucha

Tartak MABOR: o firmir - nagłówek

 


Tartak MABOR: karty rabatowe

 

MABOR – skład tarcicy suchej i forniru oraz tartak – jedna firma z długą tradycją

 

Tartak MABOR: hala magazynowa tarcicy suchej nr 3 Swarzędz to znane w całym kraju zagłębie stolarskie. I w tym mieście ponad dwie dekady temu powstała nasza firma. Już na samym początku rozpoczęliśmy współpracę między innymi z tak znanym przedsiębiorstwem jak Swarzędzkie Fabryki Mebli. Takie były początki. Dziś zaś po latach doświadczeń MABOR stał się rozbudowaną firmą współpracującą z fabrykami, zakładami stolarskimi i rzemieślnikami z Wielkopolski i spoza regionu. Nasza oferta to przede wszystkim tarcica sucha i okleina.

 

Tartak MABOR: klasyfikacja tarcicy Obecnie jesteśmy głównym składem tarcicy suchej krajowej i egzotycznej oraz okleiny i forniru w Swarzędzu i okolicach.  Zawierane przez nas umowy z polskimi oraz zagranicznymi kontrahentami sprawiły, że stale rozszerzamy naszą ofertę. Dziś nasz asortyment obejmuje  między innymi takie surowce, jak: tarcica krajowa, tarcica egzotyczna, okleiny naturalne i forniry, więźby dachowe oraz deski tarasowe. Szeroka gama sprawiła, że dziś jesteśmy uważani nie tylko za tartak i skład tarcicy wysokiej jakości, ale także jako centrum materiałów drzewnych.

 

Tartak MABOR: fornir i okleina Przez przeszło dwie dekady, w czasie których zaopatrywaliśmy zakłady stolarskie z całego kraju, zyskaliśmy opinię partnera godnego zaufania. Zaufanie i renoma wynikają z wysokiej jakości drewna oraz odpowiedniemu procesowi suszenia. Opinię więcej niż solidnego partnera traktujemy jako uznanie naszej długoletniej pracy. Chcąc wyróżnić się na rynku składów drewna tartacznego, już na początku postawiliśmy na czytelną klasyfikację. Będąca w naszej ofercie tarcica sucha klasyfikowana jest dopiero po całkowitym wysuszeniu – spełnia zarówno polskie jak i europejskie normy drzewne. Oczywiście surowe normy to także gwarancja jakości tak cenionej przez klientów.

 

Wiemy także, że do każdego zlecenia należy podejść indywidualnie, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, oferując własne doświadczenie. Nasza oferta: - tarcica sucha krajowa, - tarcica stelażowa, - tarcica sucha egzotyczna, - forniry i okleiny, - deski tarasowe, - podłogi drewniane, - fryzy, ramiaki i krawędziaki, - drewno budowlane i więźby dachowe, - inne wyroby z drewna wykonane na zamówienie. Zapraszamy do współpracy.

 

OFERTA NASZEGO TARTAKU:

- tarcica such krajowa,

- tarcica egzotyczna sucha,

- tarcica stelażowa,

- okleina i fornir,

- ramiaki, fryzy i krawędziaki,

- deska tarasowa,

- podłogi drewniane,

- więźby dachowe i drewno budowlane,

- inne wyroby drzewne na zamówienie klienta.

 

Tartak MABOR zaprasza do współpracy.