A A A

Praca w MABOR

Ogłoszenie 1.

(data wystawienia: 03.11.2016, data rozpoczęcia współpracy: od zaraz)

Poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU/PRACOWNIK GOSPODARCZY

Rodzaj pracy: fizyczna

Wymagane wykształcenie: brak

Wymagane doświadczenie i uprawnienia: brak

Wiedza i umiejętności: umiejętność pracy w grupie, umiejętność wykonywania powierzonych poleceń

Zakres obowiązków: pomoc przy załadunkach i rozładunkach ręcznych, pomoc przy wybieraniu towaru przez klientów, utrzymanie magazynu i terenu wokół, wykonywanie innych poleceń przełożonych nie wykraczających poza oczekiwania stanowiskowe.

Opis: Pracownik magazynu to najniższy szczebel drabinki kariery oferowanej w hurtowni drewna Mabor. Wymagania w stosunku do osób są niewielkie ale i przydzielane zadania nie są trudne i odpowiedzialne. Przed pracownikiem stoi możliwość rozwoju przez wszystkie szczeble pracownika magazynu, co pozwoli my na zyskanie doświadczenia, nowych umiejętności i uprawnień.

Praca przebiega w miłej atmosferze z młodym i zgranym zespołem, który chętnie przyjmie kolejną osobę, posłuży radą i podzieli się doświadczeniem.

Praca: praca na umowę o pracę poprzedzona umową na 2-miesięczny okres próbny. System pracy 8-godzinny (8-16)

Wynagrodzenie: negocjowane indywidualnie

CV wraz z dodatkowymi dokumentami proszę skłądać do biura na ul. Cmentarnej 7 w Swarzędzu w godzinach pracy lub wysyłać na e-mail: pawel-machowski@wp.pl z dopiskiem w tytule "Pracownik magazynu"