A A A

Aktualności

wrzesień 2013

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Dookoła firmy borykają się z kryzysem. Dlatego Hurtownia Tarcicy Mabor postanowiła wyjść na przeciw problemom swoich klientów i wprowadzić pewne reorganizacje mające na celu obniżenie kosztów produkcji. Efektem końcowym jest obniżenie cen tarcicy.

Ponadto chcąc uhonorować naszych stałych klientów wprowadzamy dwie dodatkowe grupy klientów posiadających stałe rabaty na cały asortyment:

- srebrną (stały klient) i złotą (klient kluczowy)


Tartak MABOR: Boże Narodzenie

 

Zapytaj w hurtowni o nowe ceny i możliwość zaliczenia Twojej Firmy do jednego z nowych pakietów.

 

 

grudzień 2012

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i rodzinnej atmosfery.


Tartak MABOR: Boże Narodzenie

 

Pragniemy też poinformować, że z w związku ze Świętami w wigilię nasza hurtownia będzie nieczynna.

 

 

Listopad 2012

FACEBOOK'OWA PROMOCJA

Dołącz do nas na facebook'u Tartak MABOR: dołącz do nas na facebook'u i zyskaj jednorazowy rabat na zakupy.

Wystarczy że dołączysz do naszego profilu na facebook'u i za pośrednictwem portalu poprosisz o specjalne hasło promocyjne, z którym zjawisz się do odwołania akcji, by otrzymać 5% rabatu na jednorazowy zakup tarcicy.

 

Promocją objęte są zakupy gotówkowe całej tarcicy krajowej i wybranego asortymentu pozostałych materiałów. Rabat nie łączy się z innymi akcjami i promocjami. Promocja obowiązuje do odwołania. Szczegóły dostępne u organizatora akcji.

 

 

Październik 2012

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK'U

Stało się!. Stało się!. Jesteśmy na facebook'u.

Zdecydowaliśmy się na ten krok by ułatwić naszym odbiorcom szybki dostęp do informacji co dzieje się w naszej firmie. Dzięki temu będziemy mogli szybciej przekazywać informacje o dostawach, dostępności i promocjach.

Ponadto mamy nadzieję, że nasz profil stanie się miejscem, w krórym nasi odbiorcy będą mogli dyskutować o rozwiązaniach technicznych, maszynach czy napotykanych w trakcie produkcji problemach.

 

Zapraszamy do dołączania się do nas:

Tartak MABOR: dołącz do nas na facebook'u

 

Kwiecień 2012

WIELKANOC

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom najlepsze życzenia: zdrowia, szczęścia i rodzinnie spędzonego czasu, a także "smacznego jajka" i "mokrego dyngusa".

 

 

Marzec 2012

DREMA FURNICA 2012

Po raz kolejny na MTP można było oglądać pokaz Fabryka Mebli Na Żywo organizowany przez stowarzyszenie DROMA. W hali numer 5 jak co roku można było zobaczyć rzeczywistą pracę maszyn produkujących elementy meblowe wykonywane z tarcicy oferowanej przez naszą firmę. Współpraca DROMY i MABORU w zakresie dostarczania tarcicy pokazowej na targi trwa już cztery lata, co jest dowodem wysokiej jakości i przystępną ceną naszego materiału drzewnego.

 

Tartak MABOR: DREMA 2012 (1) Tartak MABOR: DREMA 2012 (2)

 

 

LUTY 2012

OKLEINY, OKLEINY, OKLEINY...

Pod koniec lutego na magazyn wjechała kolejna dostawa okleiny. Nasza oferta magazynowa wzbogaciła się o forniry w klasach A i B/C (na lewe strony) z gatunków takich jak: dąb, buk, jesion, orzech amerykański oraz obłogi z dębu i sosny.

ZAPRASZAMY!!!

 

 

Grudzień 2011/Styczeń 2012

 

PRZYWITAJMY NOWY ROK 2012

Najlepsze życzenia w nowym 2012 roku, zdrowia, szczęścia, a także aby ten rok okazał się być lepszym od każdego poprzedniego, składa cały zespół firmy MABOR.

 

 

Lipiec 2011

POMÓŻMY SOBIE W POZYCJONOWANIU

"Internet jest przyszłością". Ten slogan naszym zdaniem staje się już nieaktualny. Internet to nie przyszłość ale teraźniejszość. Mało kto szuka firm w książkach telefonicznych czy idzie po rozkład jazdy na dworzec. Dlatego od tego roku zabraliśmy się ostro do pracy, by przybliżyć stolarzom naszą ofertę w internecie.

Przy tej okazji zauważyliśmy jednak, że wiele zakładów stolarskich boryka się jednak z problemem słabej pozycji ich strony w internecie.

Jednym ze sposobów na skuteczne pozycjonowanie się jest zwiększanie ilości linków prowadzących do strony. Stąd nasza propozycja dla zaprzyjaźnionych firm. Poniżej prezentujemy banner reklamowy i kod html do naszej strony. Wystarczy, że zamieścicie go na swojej stronie, zmieniając wszystkie nawiasy { } na < > i napiszecie do nas e-mail (tarcica@maborspj.pl) z adresem strony, na której można go oglądać, a my odwdzięczymy się tym samym.

 

 

{p style="text-align: center;"}{a}{img src="http://maborspj.pl/banner.gif" alt="" /}{/a}{/p}

 

Nie zapomnij zmienić w kodzie html nawiasów klamrowych { } na trójkątne < >

 

 

Maj 2011

ROZBUDOWA STRONY WWW

Kolejna rozbudowa naszej strony www. Tym razem uzupełniono kilka informacji i zdjęć w działach poświęconych tarcicy i okleinie, a także dodano listę polecanych stron (podstrona w katalogu aktualności).

 

 

Marzec 2011

MABOR NA DREMIE

Już trzeci raz z rzędu zyskaliśmy zaufanie wystawców na targach drzewnych DREMA, którzy postanowili zaopatrzyć się do pokazów produkcji właśnie w naszej hurtowni. W tym roku dostarczaliśmy tarcicę bukową parzoną do produkcji blatów meblowych na stoisko Stowarzyszenia DROMA. Pokaz produkcji z naszej tarcicy oglądać można na stoisku nr 85 w pawilonie 5.

Dziękujemy za zaufanie.

 

 

Luty 2011

WYSYŁKOWA SPRZEDAŻ OKLEIN

W przypadku sprzedaży wysyłkowej, klient zobowiązany jest do poprzedzenia zamówienia faxem lub e-mailem z określeniem wymagań jakościowych i ilościowych. Towar zostanie przesłany za pośrednictwem firmy kurierskiej w terminie nie dłuższym niż 1 dzień roboczy od dnia zamówienia.